Reklama
Reklama

Sezon Poznańskiego Roweru Miejskiego przedłużony. Patrz, gdzie oddajesz rower

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Włodzimierz Hoppel

Aż do 23 grudnia można korzystać z miejskich rowerów, ale trzeba zwracać uwagę na miejsca, w których oddaje się pojazdy.

Tegoroczny sezon PRM zakończy się o północy 23 grudnia, a więc tuż przed Wigilią. Zarząd Transportu Miejskiego przypomina, że choć sezon w Poznaniu przedłużono, w Luboniu i Komornikach już się zakończył. - Prosimy o zwracanie uwagi, żeby nie oddawać rowerów w stacjach/strefach zlokalizowanych w gminach Luboń lub Komorniki, ponieważ tam sezon Lubońskiego i Komornickiego Roweru Miejskiego został już zakończony. Dla użytkowników PRM w grudniu są dostępne wszystkie stacje i strefy w Poznaniu - informuje ZTM.

Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 31 stycznia! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl #wonderlandpolska
REKLAMA

Dotychczas normą było, że sezon miejskich rowerów kończył się 30 listopada. - Od 1 do 7 grudnia można korzystać z wszystkich rowerów, natomiast od 8 do 23 grudnia dostępnych będzie ponad 60 procent z nich, w tym większość rowerów 4 generacji - dodaje. Będzie to 500 rowerów z 1000 dostępny generacji 3G oraz 500 z 600 dostępnych generacji 4G. - Wydłużenie sezonu w dobie pandemii Covid-19 zwiększy możliwość alternatywnych sposobów codziennego przemieszczania się po Poznaniu - kończy ZTM.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zima w Poznaniu. Od rana znów sypnęło śniegiem
2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
28.98 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro