Reklama
Reklama

Grudniowe powroty na Ławicę: dokąd polecimy z Poznania?

fot. Facebook / propertynews.pl

W grudniu przywróconych ma zostać sporo połączeń z poznańskiego lotniska.

Port lotniczy Poznań Ławica podał listę kierunków, które będą dostępne z naszego lotniska w tym miesiącu. - Podkreślamy, że ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację podana lista może ulec zmianie - podkreślają pracownicy lotniska.

Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 31 stycznia! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl #wonderlandpolska
REKLAMA

Tak jak dotychczas będzie można korzystać z połączeń KLM do Amsterdamu, LOT do Warszawy, a także Ryanair do Dublina. Od dziś wznowione zostały loty Ryanair do Londynu-Stansted. Ale to nie koniec.

W drugiej połowie miesiąca Ryanair wznowi połączenia z Poznania do Paryża-Beauvais, Alicante, Bristolu, Edynburga oraz Liverpoolu. Wizz Air 13 grudnia zacznie latać do Doncaster-Sheffield, a kilka dni później także do Paryża-Beauvais, Eindhoven, Oslo-Torp, Kijowa-Żuliany oraz Londynu-Luton. Na 17 grudnia zaplanowano wznowienie połączeń z Frankfurtem realizowane przez Lufthansę.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zima w Poznaniu. Od rana znów sypnęło śniegiem
2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
28.98 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro