Reklama
Reklama

Poranne utrudnienia m. in. na trasie katowickiej. Kierowcy stoją w korkach

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum

O kolizji poinformował nas Czytelnik.

Kolizja aut na wiadukcie na Franowie. Tworzą się korki na trasie katowickiej z centrum w stronę miejsca wypadku. Korek jest już od sklepu Lidl. Na miejscu jest policja i służby techniczne - przekazuje nasz Czytelnik.

Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 31 stycznia! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl #wonderlandpolska
REKLAMA

Na razie nie mamy informacji o osobach poszkodowanych. Czytelnicy informują o kilku podobnych zdarzeniach - między innymi na ul. Hetmańskiej czy św. Wawrzyńca. Powodem mogą być przygruntowe przymrozki. W niektórych miejscach może być ślisko. Służby apelują, by jechać ostrożnie.

Drogowcy już w weekend zaczęli prace w ramach "Akcji Zima". Pojawili się w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Z uwagi na mokre nawierzchnie i spadającą temperaturę trzeba było zabezpieczyć jezdnie na mostach i wiaduktach przed pojawieniem się śliskości - informowała Agata Kaniewska, rzecznik ZDM. Kierowcom przypominamy o tym by zachować szczególną ostrożność na ulicach, szczególnie teraz gdy warunki do jazdy mogą się bardzo szybko zmieniać - dodała.


Zgłoszenia dotyczące Akcji Zima są przyjmowane przez komórkę dyspozytorską całodobowo do 31 marca 2021 roku, w siedzibie ZDM, tel. 61 64 77 231, mail: [email protected]

Przypominamy, że aktualne informacje o utrudnieniach można sprawdzić w naszym serwisie korki.epoznan.pl

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zima w Poznaniu. Od rana znów sypnęło śniegiem
2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
28.98 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro