Reklama
Reklama

Poważna awaria w centrum Poznania: zamknięta ulica Garbary!

fot. UM Poznań

Doszło tu do awarii wodociągowej.

Do awarii doszło przy ulicy Garbary 97. - Brak wody na odcinku Grochowe Łąki do Estkowskiego. Wyłączony ruch kołowy w ulicy Garbary w obu kierunkach na w/w odcinku. Przewidywany termin włączenia wody godziny popołudniowe - informuje Aquanet.

Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 31 stycznia! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl #wonderlandpolska
REKLAMA

Z utrudnieniami muszą się liczyć pasażerowie autobusów. - Z powodu awarii wodociągowej na ulicy Garbary ruch kołowy został zamknięty w obu kierunkach. Objazd w kier. Dworca Garbary i ul. Szelągowskiej przez Małe Garbary - Bóźniczą - Grochowe Łąki - Garbary i dalej po trasach. Przy ul. Szyperskiej zlokalizowany przystanek tymczasowy. Objazd w kierunku Estkowskiego i Placu Bernardyńskiego przez Armii Poznań - Pułaskiego - Przepadek - Al. Niepodległości - Solną i dalej po trasach - podaje MPK.

Do kierowców już apelujemy o wybieranie alternatywnych tras.

 • Aktualizacja
  środa, 25.11.2020 r., godz. 10.05
  Aktualizacja
  środa, 25.11.2020 r., godz. 10.05
  Jak informuje Dorota Wiśniewska z Aquanetu, do awarii doszło w wyniku uszkodzenia rurociągu przez zewnętrzną firmę. - Nie miała na to wpływu pogoda, chodzi o mechaniczne uszkodzenie rury - tłumaczy. - W tej chwili usuwamy usterkę, na miejscu jest podstawiony beczkowóz - dodaje.
 • Aktualizacja
  środa, 25.11.2020 r., godz. 14.55
  Aktualizacja
  środa, 25.11.2020 r., godz. 14.55
  Jak informuje Aquanet, woda zostanie przywrócona w ciągu kilku godzin. Dłużej potrwają prace na jezdni. Dziś ulica Garbary na zamkniętym odcinku wciąż pozostanie nieprzejezdna. Jutro w ciągu dnia najpierw zostaną oddane do użytku dwa pasy w stronę centrum, a następnie roboty przeniosą się na jezdnię w stronę Cytadeli. Pełna przejezdność ma zostać przywrócona w czwartek wieczorem lub w piątek rano.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zima w Poznaniu. Od rana znów sypnęło śniegiem
2℃
-1℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
19.61 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro