Reklama
Reklama

Trwa dramatyczna walka o życie maleńkiej Sandry. Potrzebna pomoc!

fot. siepomaga.pl

Dziewczynka ma rdzeniowy zanik mięśni.

Sandra, dziewczynka z Kalisza ma 11 miesięcy, by wyzdrowieć potrzebuje najdroższego leku świata. O chorobie dziecka rodzice dowiedzieli się, gdy Sandra miała 1,5 miesiąca. Odwiedziła nas lekarka, która zwróciła uwagę na jej nóżki. Rączkami ruszała bez zarzutu, ale nóżki były bezwładne. Skierowanie do neurologa było jak bilet w jedną stronę. Wtedy nie wiedzieliśmy, co to oznacza... - informują na łamach portalu siepomaga.pl rodzice dziewczynki.

Nie prosimy, tylko błagamy Was o pomoc. Szansą dla naszej córeczki jest nowa, innowacyjna terapia genowa, przeprowadzana w Stanach Zjednoczonych. Jest nadzieja, że jedno podanie leku, odeprze tę straszną chorobę na zawsze. Wierzymy, że się uda i nikt nie ma prawa nam tej wiary odebrać. Każdy rodzic chorego dziecka musi walczyć o nie ze wszystkich sił! To w tej chwili nasz jedyny cel! Błagamy was o pomoc. Sami nie zdążymy... - dodają.


Obecnie sytuacja jest dramatyczna. Dziewczynka trafiła do szpitala z ciężkim zapaleniem płuc. Trwa dramatyczna walka o życie. Dla dziecka z SMA1 zapalenie płuc może oznaczać nawet najgorsze. Rodzice błagają o szybką pomoc.

Osoby, które chcą wesprzeć Sandrę w ciężkiej walce o zdrowie mogą to zrobić za pośrednictwem portalu siepomaga.pl.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
9.08 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro