Reklama
Reklama

Nowe miejsce w Komornikach - ekspercki sklep z wózkami i fotelikami dla dzieci

Jeśli szukasz wymarzonego wózka lub bezpiecznego fotelika samochodowego dla swojego dziecka, to trafia się ku temu idealna okazja!

Sklep Smile specjalizujący się w sprzedaży tego typu produktów od 11 lat, zaprasza na otwarcie nowego salonu zlokalizowanego w Komornikach, przy ul. Poznańskiej 158 (tuż przy węźle autostradowym). W salonie tym działać będzie również wyspecjalizowany punkt doboru i bezpiecznego montażu fotelików samochodowych (dobryfotelik.pl).

Na miejscu uzyskasz fachowe doradztwo w zakresie użytkowania wózka dziecięcego oraz bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie. Wyszkoleni specjaliści pomogą wybrać idealne rozwiązanie, które zapewni Waszemu dziecku komfortowe i bezpieczne poznawanie świata - to wszystko w najlepszej cenie z dodatkowym atrakcyjnym rabatem sięgającym aż do -20%. Sklep oferuje też bezpłatną usługę dopasowania fotelika do dziecka i auta, co daje gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa.

W ofercie sklepu znajdują się topowe produkty zagranicznych i polskich producentów takich jak: Cybex, Maxi-Cosi, Mutsy, Bugaboo, Anex, Valco Baby, Joie, Britax Romer, Muuvo, Baby Jogger, Bebetto, BeSafe, Adamex, Espiro i wielu innych.
Nowy punkt w Komornikach, to druga lokalizacja sklepu po salonie usytuowanym na poznańskich Winogradach, przy ul. Słowiańskiej 36. Oficjalne otwarcie podzielono na trzy dni: 29, 30 i 31 października, a atrakcyjne rabaty będą obowiązywały w tym czasie w obu salonach.

W związku z trwającą epidemią i w trosce o bezpieczeństwo Klientów, wprowadzono szereg zasad, które umożliwią bezstresowe zakupy. Specjalna oferta będzie również dostępna w sklepie internetowym - na stronie www.sklep-smile.pl przez cały tydzień (01-08.11) przy użyciu odpowiedniego kodu zaoszczędzisz nawet do -20%* (kod zostanie udostępniony w dniu otwarcia na profilach społecznościowych sklepu oraz jego witrynie).

Oficjalne otwarcie nowego salonu nastąpi w czwartek 29.10.2020 w godzinach 10:00-18:00, kolejnego dnia w godzinach 10:00-18:00, a także w sobotę w godzinach 10:00-14:00.
Przyjedź, zobacz i zadbaj o komfort oraz bezpieczeństwo Twojego dziecka!
---
Salon w Komornikach:
ul. Poznańska 158
tel. 570 547 474

Salon w Poznaniu:
ul. Słowiańska 36
tel. (61) 8 407 910 / 881 469 555

Więcej informacji:
www.sklep-smile.pl
www.sklep-smile.pl/blog
www.facebook.pl/sklepsmile
www.instagram.com/sklepsmile

*rabat obowiązuje na wszystkie nieprzecenione produkty."

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Cały Poznań w korkach: "śnieg w grudniu - kto by się spodziewał?"
7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
46.99 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro