Reklama
Reklama

Wierzbięcice: kierowcy dłużej będą skazani na objazdy. Przez warunki atmosferyczne wykonawca nie ukończył prac w terminie

fot. PIM

Na ul. Wierzbięcice prowadzone są prace związane z instalacją ciepłowniczą.

Zgodnie zapowiedziami, 23 września rozpoczęła się przebudowa przyłącza na wysokości ul. Wierzbięcice 37, czyli budynku mieszczącego dawne kino Wilda, a dziś sklep Biedronka. Na czas prac zamknięty został przejazd dla samochodów ul. Wierzbięcice na wysokości tej posesji.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Choć prace miały zakończyć się dziś nie udało się dotrzymać terminu. Przywrócenie ruchu planowane było na 28 września, jednak termin ten uległ przesunięciu. Zmiana wynika z trudnych warunków atmosferycznych, z ich powodu wykonawca nie był w stanie ukończyć prac ziemnych. Aktualny termin przywrócenia przejazdu to 30 września (środa, godziny poranne). Po tym terminie mieszkańcy będą mogli poruszać się po nawierzchni z kruszywa - informują urzędnicy PIM.

Do tego czasu kierowcy mogą ominąć zamknięty fragment ulicy skręcając w ul. Niedziałkowskiego, Świętego Czesława, Żupańskiego bądź Spychalskiego. Ruch pieszy w tym rejonie zostaje utrzymany.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
21.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro