Reklama
Reklama

Spore utrudnienia na Warszawskiej. "Korek ma ponad kilometr"

fot. Google Street View

Uwaga na utrudnienia w rejonie ulicy Warszawskiej.

W piątkowy poranek dostaliśmy w tej sprawie kilka maili. - Skrzyżowanie Warszawska/Krańcowa jest sparaliżowane w kierunku Swarzędza. Korek ma ponad kilometr, bo ktoś w godzinach szczytu musi wyfrezować malutki kawałek asfaltu i z 4 pasów zrobił się jeden/ Takie prace robi się w weekend albo w nocy, a nie w godzinach szczytu - napisał jeden z czytelników.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

- Bałagan na skrzyżowaniu Warszawskiej i Mogileńskiej. Ktoś powinien to sprawdzić, drogowcy poustawiali zakazy, a nie wyznaczyli objazdów. Z rana i po południu nie da się wyjechać. Aż dziw, że nie doszło jeszcze do poważnego wypadku - dodał kolejny.

Prace są kolejnym etapem remontu nawierzchni na ulicy Warszawskiej i ruszyły na początku września. W pierwszej kolejności drogowcy zajęli się prawym pasem od skrzyżowania z ulicą Mogileńską do wysokości numeru 117, kolejne w planie były pas lewy i samo skrzyżowanie z Mogileńską. Zakończenie wszystkich prac zostało zapowiedziane na połowę października.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
9.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
14.73 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro