Reklama
Reklama

Ekipa filmowa na Ostrowie Tumskim: zmiany w organizacji ruchu, kierowcy muszą przeparkować samochody

fot. ZDM

Uwaga na zmiany komunikacyjne w rejonie Ostrowa Tumskiego.

Tutaj pisaliśmy o powstającym w rejonie mostu Jordana planie filmowym, który zostanie wykorzystany w celu nakręcenia scen do filmu "Orlęta", opowiadającym o obronie Grodna.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

W związku z tym od 19 do 23 września 2020 r., w związku z organizacją planu filmowego w rejonie mostu biskupa Jordana na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, wystąpią utrudnienia w ruchu i parkowaniu pojazdów w rejonie katedry, na ul. Zagórze i ul. Ostrów Tumski.

- W tym czasie zamknięty będzie przejazd i przejście przez most biskupa Jordana oraz dojazd do katedry ulicą Zagórze (na wysokości mostu Mieszka I). Nie będzie przejazdu wzdłuż południowej ściany katedry (za wjazdem do siedziby Kurii Metropolitalnej), a także możliwości parkowania bezpośrednio wokół katedry oraz na zamkniętym odcinku ul. Zagórze. Ulica Ostrów Tumski po zachodniej stronie katedry będzie w tym czasie dwukierunkowa - poinformował Zarząd Dróg Miejskich.

Sugerowany jest dojazd w rejon katedry ulicą kard. S. Wyszyńskiego wyłącznie od strony ronda Śródka. Dostępne pozostaną parkingi przy ul. Wieżowej i ul. Dziekańskiej.
Prosimy kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc oznaczonych tymczasowymi zakazami zatrzymywania się.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
27.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro