Reklama
Reklama

Trwa remont wiaduktu nad ul. Niestachowską. Od niedzieli kolejne zmiany

fot. ZDM

12 lipca 2020 r. rozpocznie się drugi etap realizowanego na zlecenie PKP PLK remontu wiaduktu nad ul. Niestachowską.

Na ul. Niestachowskiej i Żeromskiego wyłączone z ruchu zostaną pojedyncze pasy do jazdy na wprost (drugie od lewej), a na ul. św. Wawrzyńca - środkowy pas do skrętu w lewo. Utrzymane zostaną dwa pasy do skrętu w prawo z ul. Niestachowskiej w ul. św. Wawrzyńca, a także obecne ograniczenia prędkości. Nadal nie będzie natomiast możliwości skrętu w lewo z ul. Żeromskiego w ul. św. Wawrzyńca - informuje ZDM.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Prace w tym etapie zaplanowano do 23 lipca. Informacje o kolejnych zmianach będą pojawiały się na bieżąco.

Ponadto, w związku ze zwiększonym natężeniem ruchu na wlocie z ul. Wojska Polskiego w ul. Niestachowską wydłużony został lewy pas na łącznicy zjazdowej z wiaduktu. W celu poprawy przepustowości na dojeździe do ul. Niestachowskiej pojawiło się nowe żółte oznakowanie poziome i nowe tablice kierujące - dodają przedstawiciele ZDM.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac i dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro