Reklama
Reklama

Linia 201 zawieszona. Pasażerowie nocnego tramwaju muszą przesiąść się na autobus

fot. ZTM

Z utrudnieniami trzeba się liczyć w nocy z poniedziałku na wtorek.

W związku z koniecznością wykonania prac w rejonie przystanku Szymanowskiego na trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju oraz z uwagi na prace remontowe na węźle Kórnicka, w nocy z 30 na 31 marca (z poniedziałku na wtorek) zawieszone zostanie (na tą jedną noc) kursowanie linii tramwajowej nr 201. W jej miejsce zostanie uruchomiona autobusowa linia zastępcza T21 - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.
Autobus T21 będzie kursował co 30 minut na trasie:


Linia nr T21
OS. SOBIESKIEGO - Smoleńska - Szeligowskiego - Księcia Mieszka I - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Towarowa - Powstańców Wlkp. - Niepodległości - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jantar - Brneńska - Milczańska - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - Składowa - Niepodległości - Święty Marcin - Roosevelta - Pułaskiego - Księcia Mieszka I - Szeligowskiego - Smoleńska - OS. SOBIESKIEGO

Autobusy zatrzymywać się będą na wszystkich przystankach na trasie oraz dodatkowo na przystankach Lechicka/Poznań-Plaza zlokalizowanych przy trasie PST (równolegle do przystanków tramwajowych o tej samej nazwie). Autobusy jadące w kierunku Chartowa i Żegrza nie będą zatrzymywały się przy rondzie Rataje - po obsłużeniu przystanku Serafitek zatrzymają się dopiero na przystanku Os. Jagiellońskie na ulicy Brneńskiej.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.14 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro