Reklama
Reklama

Peja doczeka się biografii: "chcemy dać Wam opowieść o kolesiu, który jest zjawiskiem"

fot. Instagram / pejaslumsattack

Informacją o planowanym wydaniu książki artysta podzielił się na Facebooku.

- Znamy się kilka dobrych lat. Przez kilka nawet nie gadaliśmy. Od kilku znów gadamy. I wciąż gada nam się dobrze. Zawsze należałem do tych wygadanych. On potrafi słuchać - pisze o Arturze Rawiczu Ryszard Peja Andrzejewski. To właśnie Rawicz ma być autorem biografii rapera.

- (...) tak wiele rzeczy, o które mnie pytaliście w licznych komentarzach nie zostało nigdy wyjaśnionych. A pytania podczas wywiadów nie dotyczyły rzeczy, które interesują Was bardziej niż sama muzyka. Rzeczy kontrowersyjnych. (...) Jak to się mówi, słowo zawsze w cenie, a sama informacja to już totalna skarbnica - również wiedzy, bo oprócz zrobienia kasy na książce będę miał możliwość (cytując klasyka) opowiedzieć o rzeczach, które nie śniły się fizjologom - dodaje.

Peja przyznaje, że skoro ma powstać o nim film, to tylko za jego życia i na podstawie "solidnej publikacji". - Cytując Artura: chcemy dać Wam opowieść o kolesiu, który jest zjawiskiem. Czeka nas kolejne pół roku intensywnej pracy. (...) Czekacie na Bestseller? - kończy.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
4℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
7.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro