• 87' Dośrodkowanie z rzutu wolnego i niecelne uderzenie głową na bramkę Lecha
  • 86' Żółtą kartką ukarany Puchacz
  • 85' Tylko cudowny zryw mógłby odebrać Lechowi awans
  • 84' Jóźwiak minął rywala, pomknął lewą stroną, wpadł w pole karne i technicznym strzałem pokonał Wrąbla
  • 83' Jóźwiak! 3:1 dla Lecha!
  • 81' Mocne uderzenie Puchacza ale prosto w ręce Wrąbla
  • 80' Zmiana w stali: Paluchowski za Urabńczyka
  • 79' Dadok dryblował w polu karnym Lecha, ale sędzia pokazał spalonego
  • 78' 10 do 5 dla Lecha w strzałach. 4 do 1 w celnych
  • 76' Zmiana w Lechu: Skrzypczak za Muhara
  • 75' Zmiana w Stali: Tomasiewicz za Domańskiego
  • 73' Około 20 minut do końca. Lech stara się konstruować akcje w ataku pozycyjnym
  • 70' Mocne, ale niecelne uderzenie Modera na bramkę Stali
  • 68' Lech nieco uspokoił grę, stara się kontrolować piłkę w środku pola
  • 66' Zmiana w Lechu: schodzi Ramirez, za niego Moder
  • 65' Tym razem niecelny strzał Domańskiego
  • 64' W odpowiedzi strzał Jóźwiaka z 16. metra i pewna interwencja Wrąbla
  • 63' Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Lecha, ale gospodarze popełnili faul w ataku. zacznie Lech
  • 62' Groźnie pod bramką Lecha! Uderzenie Dadoka z 16. metra zablokowane przez obrońcę
  • 61' Zmiana w Stali: Dadok za Prokicia
  • 60' Godzina gry za nami, sprawa awansu jest jeszcze otwarta
  • 59' Ważna interwencja Muhara we własnym polu karnym przerwała akcję Stali
  • 57' Zmiana w Lechu: Puchacz za Kamińskiego
  • 56' Dośrodkowanie w pole karne Stali, ale Wrąbel pewnie złapał piłkę
  • 54' Żamaletdinow ucierpiał w starciu z rywalem, ale wszystko już w porządku
  • 53' Uderzenie Ramireza z rzutu wolnego trafiło w mur, poprawka Tiby niecelna
  • 52' Żółta kartka dla Bodziocha za faul na Jóźwiaku
  • 50' Zagranie w pole karne Lecha, ale Żyro nie zdołał oszukać obrońców
  • 49' Gospodarze w ataku pozycyjnym
  • 47' Po zagraniu Żyry Lech był bliski zdobycia gola, ale Wrąbel uchronił swój zespół przed samobójem
  • 46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Oba zespoły bez zmian
  • 45' Koniec pierwszej połowy spotkania. Stal Mielec - Lech Poznań 1:2
  • 45' Piłka po rykoszecie spadła w okolice 11. metra, tam był Nowak, który z pierwszej piłki pokonał golkipera Lecha. Nie popisał się Miuhar, który odpuścił walkę o piłkę
  • 45' Bramka dla Stali!
  • 42' Zmiana decyzji: nie ma rzutu karnego
  • 41' Arbiter został wezwany do monitora VAR
  • 40' Powtórka pokazuje jednak, że piłkarz Stali został trafiony w twarz, a nie w rękę. Czekamy na decyzję VAR
  • 39' Będzie rzut karny dla Lecha
  • 36' Trudno wyobrażać sobie, że Lech mógłby dzisiaj wypuścić to prowadzenie z rąk
  • 35' Piękna, dwójkowa akcja: Jóźwiak świetnie odegrał, a Żamaletdinow pokonał bramkarza potężnym strzałem
  • 34' 2:0! Żamaletdinow!
  • 32' Gra toczy się głównie w środku pola i w niezbyt wysokim tempie
  • 30' Dośrodkowanie w pole karne Stali, ale Wrąbel ubiegł Żamaletdinowa
  • 28' Dośrodkowanie z autu w pole karne Lecha, obrona Kolejorza czujnie jednak wybiła piłkę
  • 27' Jóźwiak oszukał dwóch rywali, zostawił piłkę Ramirezowi, ale ten zamiast do kolegi posłał piłkę w aut
  • 24' Mecz nie toczy się w zawrotnym tempie, ale to nie może dziwić
  • 22' Ramirez uderzył z rzutu wolnego, ale posłał piłkę nad poprzeczką
  • 20' Nieudane zagranie Tiby w kierunku Kostewicza. Od bramki Stal
  • 18' Lech jest bardzo czujny w obronie i nie pozwala Stali przejąć środka pola
  • 15' Kwadrans gry za nami
  • 14' Groźnie pod bramką Lecha! Po dośrodkowaniu w pole karne uderzał Michał Żyro i trafił w słupek
  • 13' Żółta kartka dla Muhara
  • 12' Lech po zdobyciu gola zaczął grać spokojniej i nie stworzył sobie jeszcze okazji
  • 10' Przypomnijmy: od tego sezonu w Pucharze Polski nie ma meczów rewanżowych
  • 9' Gospodarze usiłowali skonstruować jakiś atak, ale stracili piłkę przed bramką Lecha
  • 8' Stal na dobrą sprawę nie opuściła jeszcze własnej połowy
  • 7' Kolejorz błyskawicznie ustawił sobie to spotkanie
  • 6' Kostewicz przytomnie zagrał po ziemi w pole karne, a Ramirez uderzył lewą nogą z pierwszej piłki i pokonał bramkarza Stali
  • 5' Bramka! Ramirez!
  • 4' Stal ewidentnie nastawia się na bronienie dostępu do własnej bramki
  • 2' Kolejna akcja Lecha, ale wszytko skończyło się niecelnym strzałem zza pola karnego
  • 1' Dośrodkowanie w pole karne Stali, ale żaden lechita nie zamknął akcji
  • 1' Centrostrzał Kostewicza z lewej strony boiska i Wrąbel musiał wybić piłkę na rzut rożny
  • 1' Gramy!
  • ' Mecz poprowadzi sędzia Paweł Gil
  • ' W składzie Lecha brakuje m.in. kontuzjowanego Gytkjera
  • ' Przypomnijmy: mecz odbywa się bez publiczności i w ścisłym reżimie sanitarnym
  • ' Lech: Mickey Van der Hart - Bohdan Butko, Lubomir Satka, Djordje Crnomarković, Wołodymyr Kostewicz - Pedro Tiba, Karlo Muhar - Jakub Kamiński, Kamil Jóźwiak, Dani Ramirez - Timur Żamaletdinow.
  • ' Stal: Jakub Wrąbel - Jakub Bartosz, Mateusz Żyro, Mateusz Bodzioch - Krystian Getinger - Mateusz Mak, Maciej Domański, Maciej Urbańczyk, Bartosz Nowak, Andreja Prokić - Michał Żyro.

Znaleziono klucze

Znaleziono klucze z brelokiem na którym jest imię.

poniedziałek, 25.05.2020 r., godz. 16.51
Men: MenPoznań Serdeczne pozdrowienia dla sympatycznej Pani w castorama godzina 10:40 & 11:00 Poszukująca folii. Jeżeli jest to możliwe proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie
Kontakt
piątek, 22.05.2020 r., godz. 18.34
Marcin: Dzisiaj rano jedliśmy śniadanie przy tym samym stoliku. Bardzo mi się spodobało twoje spojrzenie i delikatny uśmiech. Pogłaszcz bigla Balbinę i daj znać, może znowu zjemy śniadanie.
Kontakt
piątek, 22.05.2020 r., godz. 13.09
D.: Mijaliśmy się wczoraj w pewnym centrum handlowym. Szłaś z koleżanką. Patrzyłaś mi w oczy i łobuzersko się uśmiechałaś. Chętnie zobaczę ten uśmiech ponownie :)
Kontakt
czwartek, 21.05.2020 r., godz. 21.48
Darek: Spacerowałem z psem w lesie,nad jeziorem maltańskim.Twoja koleżanka rozmawiała przez telefon-pytała gdzie są Wasi znajomi. Śliczna jesteś ;) Odezwij się :)
Kontakt
czwartek, 21.05.2020 r., godz. 11.24
Jerzy: PoZdrawiam Piękna Panią Karolinę która pracuje w urzędzie skarbowym na wildzie. Jaka szkoda ze przychodzisz do pracy popołudniami ... tak krótko Cię mogę oglądać. Twój urzędnik
Kontakt
czwartek, 21.05.2020 r., godz. 07.59
Michal: Znalazłem motocyklowa tablice rejestracyjna na ul. Droga Debinska . PZ 7....X Kontakt tylko mail
Kontakt
środa, 20.05.2020 r., godz. 18.23
Przemek: Orlen Bałtycka. Pozdrawiam śliczną Natalię. Poprawiasz mi każdy poranek swoim widokiem. Szkoda, że nie jesteś w pracy codziennie.
Kontakt
wtorek, 19.05.2020 r., godz. 06.36
Zauroczona: Brunecie o niebieskich oczach kupujący wczoraj szafę PAX w Ikei- cały czas nie mogę wyjść z podziwu jaki jesteś przystojny! Proszę, odezwij się chętnie umówię się z Tobą na spacer po lesie!
Kontakt
poniedziałek, 18.05.2020 r., godz. 20.38
Zafascynowany: Pozdrawiam zjawiskowo piękna kobietę z wózkiem na przejeździe ul.Krańcowa 18.05 godz.17. Jeśli to czytasz odezwij się proszę.
Kontakt
poniedziałek, 18.05.2020 r., godz. 12.27
Żytomir: Pozdrawiam Piękną blondyneczkę stojącą codziennie rano na przystanku tramwajowym Rynek Łazarski. zawsze tak prędko zmierzasz do pracy że nie można na dłużej oka zawiesić :) Proszę następnym razem zwolnij :) PS. te jeansy :D
Kontakt
niedziela, 17.05.2020 r., godz. 23.05
Natalia: Pozdrawiam Pana czarnego samochodu,który dziś ok 15 stał na światłach na Ratajach.....:):)
Kontakt
niedziela, 17.05.2020 r., godz. 21.21
PAWEŁ: Witam w rejonie Lubonia zgubiono tablicę rejestracyjną od motocykla PZ75E1
Kontakt
sobota, 16.05.2020 r., godz. 18.08
Lukasz: Witam dziś na ul jesiennej zgubilem portfel z dokumentami i kartami ,uczciwego znalazce proszę o kontakt.
Kontakt
czwartek, 14.05.2020 r., godz. 22.33
M: ...biegasz na Edwardowie i bukowskiej w jasnym dresie i sluchasz muzyki. Widzialam Cie jakies 3 tygodnie temu, bylam na rowerze. Moze kawa?
Kontakt
czwartek, 14.05.2020 r., godz. 20.00
Thor: Blondynko ze sportowej Hondy, kręcisz się po Zwycięstwa i kręcisz pieruńsko mnie. Daj się wkręcić na spotkanie/spacer, cokolwiek ze mną :D Obyś tu zaglądała.