Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
25 18
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
31°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
25°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
25°C 1021 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Targi dla seniorów w Poznaniu

KaT
czwartek, 8.07.2010 r.
godz. 08.45

We wrześniu w Poznaniu, pierwszy raz w historii naszego kraju, zostaną zorganizowane targi dla osób powyżej 50. roku życia.

Choć rynek z produktami dla seniorów jest w Polsce mało rozwinięty, wciąż pojawiają się kolejne firmy, które chcą stać się jego znaczącą częścią. W Poznaniu, z myślą o seniorach, odbędą się we wrześniu pierwsze w kraju targi dla seniorów - Aktywni 50+.

Nie jest jeszcze znana lista wystawców, chętnych jest jednak wielu. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawią się więc przedstawiciele nie tylko branży medycznej, ale też hotelarskiej, turystycznej. Na targach będzie również można spotkać przedstawicieli opieki społecznej, czy stowarzyszeń dla seniorów.

Nazwa Aktywni 50+ wskazuje, że na targi przyjść powinny osoby po pięćdziesiątce. Organizatorzy podkreślają jednak, że wydarzenie jest przygotowane również z myślą o czterdziestolatkach i osiemdziesięciolatkach. Każdy znajdzie na nich coś dla siebie.

Patronat nad targami objął Prezydent Poznania - Ryszard Grobelny. Będą one bowiem jedną z wielu imprez zorganizowanych w naszym mieście pod hasłem Strefa 50+.

Reklama