10 godzin temu

Igrzyska: Martyna Jelińska odpadła z turnieju florecistek. Kacper Majchrzak z rekordem, ale bez finału

Aktualizacja
4 godziny temu
W pływackiej sztafecie 4x100 metrów stylem dowolnym wystąpił Kacper Majchrzak (KS Warta Poznań). Nasi reprezentanci pobili rekord Polski na tym dystansie (3:13.88), nie dało to jednak awansu do finału.

2:2
  • 90' Koniec spotkania. Śląsk Wrocław - Warta Poznań 2:2
  • 90' 4 minuty doliczone
  • 89' Niecelne strzał na bramkę Warty zza pola karnego
  • 86' Śląsk w ataku, nie stwarza sobie jednak sytuacji
  • 83' Zmiana w Śląsku: Piasecki za Exposito
  • 83' Szczęście Warty! Zamieszanie pod bramką, mocny strzał w światło bramki, Lis zdołał odbić piłkę, a po chwili daleko wybił ją jeden z obrońców
  • 80' Śląsk szuka decydującego gola
  • 78' Warta pomimo słabej gry zdołała wyrównać. Oby to pozwoliło jej rozwinąć skrzydła
  • 77' Mocny strzał Czyżyckiego z linii pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od Lewkota i wpadła do bramki
  • 77' Gol dla Warty!
  • 76' Zmiany w Warcie: Zrelak i Rodriguez za Kuzimskiego i Kiełba
  • 73' Zmiana w Śląsku: Quintana za Praszelika
  • 71' Błyskawiczna akcja Śląska, dośrodkowanie Exposito, ale piłka padła łupem Lisa
  • 70' Dośrodkowanie Kiełba, jego kolegom nie udało się jednak zamknąć go strzałem. Od bramki Śląsk
  • 69' Rzut wolny dla Warty
  • 67' Zmiana w Warcie: Czyżycki za Czyża
  • 66' Warta bardzo źle prezentuje się po przerwie
  • 65' Zmiana w Śląsku: Garcia za Stigleca
  • 64' Niestety. Exposito ograł Ivanova i Ławniczaka, mocno i celnie uderzył z 16. metra i piłka, odbijając się od słupka, wpadła do bramki. Lis nawet nie zareagował
  • 63' Gol dla Śląska
  • 61' Zmiana w Warcie: Matuszewski za Corryna
  • 60' Trener Tworek nerwowo przechadza się po wyznaczonej dla niego strefie
  • 58' Śląsk niemal cały czas gości na połowie Warty. Spory problem piłkarzy Piotra Tworka
  • 56' Świetną okazję zmarnował Exposito. Kolejny poważny sygnał ostrzegawczy dla Warty
  • 54' Niecelne uderzenie Stiglecas zza pola karnego
  • 54' Gol wyraźnie napędził gospodarzy
  • 51' Nie popisała się w tej sytuacji obrona Warty, podobnie jak bramkarz
  • 51' Prostopadła piłka na prawą stronę do Picha, ten efektownie ograł Ławniczaka, wpadł w pole karne i strzałem przy słupku pokonał Lisa
  • 50' Niestety, gol dla Śląska
  • 49' Śląsk stara się atakować
  • 48' Próba strzału na bramkę Warty, dobra interwencja Lisa
  • 46' Zmiany w Śląsku: Pich i Pawłowski za Sobotę i Musondę
  • 46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45' Koniec pierwszej połowy spotkania. Śląsk Wrocław - Warta Poznań 0:1. Bramka: Grzesik
  • 45' Niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Musondy. Od bramki Lis
  • 44' Trener Tworek nerwowo reaguje dzisiaj na decyzje sędziego
  • 43' Corryn dryblował przed polem karnym, zgubił jednak piłkę
  • 41' Gospodarze rozgrywali rzut rożny, nie dał on jednak żadnego pożytku
  • 40' Na razie Warta jest bliżej podwyższenia prowadzenia niż Śląsk wyrównania
  • 38' Akcja nowych graczy Warty! Czyż ładnie wyłożył piłkę przed pole karne, Corryn mocno uderzył w światło bramki, golkiper Śląska zdołał odbić piłkę
  • 36' Śląsk wymienia piłkę, ale nic z tego nie wynika
  • 34' Grzesik znów wrzucał piłkę z autu w pole karne, Ławniczak uderzył głową, ale nad bramką
  • 32' Śląsk chce atakować, ale robi to na stojąco
  • 30' Warta ma swój wynik i może grać tak, jak lubi - cierpliwie czekać na szybkie ataki
  • 28' Wygrana walka przed polem karnym, prostopadła piłka do Czyża, ten świetnie dośrodkował w pole karne, a Grzesik strzałem głową dał Warcie prowadzenie
  • 27' Goooollll dla Warty!
  • 25' Tempo meczu spadło, niewiele emocji
  • 20' 20 minut za nami, na razie bez bramek, a w ostatnich minutach brakuje okazji
  • 18' Grzesik bezpośrednio z autu w pole karne Śląska, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki
  • 16' Teraz Śląsk chce zmusić Wartę do biegania za piłką
  • 14' W odpowiedzi niecelnie z dystansu uderzył Mączyński
  • 13' Niezły początek Warty, golkiper Śląska dwukrotnie zmuszony był do dużego wysiłku
  • 12' Mógł paść gol dla Warty! W doskonałej sytuacji znalazł się Kuzimski, mocno uderzył z 11. metra, ale golkiper zdołał odbić piłkę
  • 11' Groźnie pod bramą Warty, Praszelik przyjął piłkę w polu karny, zdołał uderzyć, ale zbyt lekko, ponadto piłkę zablokował Ławniczak
  • 10' Obaj trenerzy na stojąco oglądają poczynania swoich drużyn
  • 9' Środkiem pola Warty zawiaduje oczywiście Łukasz Trałka, którego trener Tworek mocno chwalił po okresie przygotowawczym
  • 8' Warta w ataku pozycyjnym
  • 7' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka wybita przed pole karne, tam był jeden z Warciarzy, ale uderzył niecelnie
  • 6' Jakóbowski! Ładna, indywidualna akcja, uderzenie z 16. metra i golkiper Śląska musiał wybijać piłkę
  • 5' Dość spokojny początek
  • 2' W składzie Warty dwóch debiutantów: Corryn i Czyż
  • 1' Gramy! Mecz prowadzi Łukasz Kuźma (Białystok)
  • 0' Warta: Lis - Kiełb, Ławniczak, Ivanov, Grzesik - Jakóbowski, Kupczak, Czyż, Trałka, Corryn - Kuzimski
  • 0' Śląsk: Szromnik - Bejger, Lewkot, Verdasca - Musonda, Mączyński, Schwarz, Stiglec - Sobota, Praszelik - Exposito.
  • 0' Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Śląsk Wrocław - Warta Poznań. Pierwszy gwizdek o 17:30

Jak sezon 2021/22 zakończy się dla Kolejorza?

Zgubiono pierścionek

18 lipca wieczorem w rejonie Cinema City Poznań Plaza - osiedla Zwycięstwa - osiedla Wichrowe Wzgórze zgubiono pierścionek zaręczynowy. Dla znalazcy nagroda.

wczoraj, godzina 01:16
Bartosz: Pozdrowienia od rowerzystów dla sympatycznej dziewczyny, której w piątek około 23 w okolicy mostu Rocha daliśmy tyle uciechy z naszej czynności pozbywania się psiej kupy z opony :D Tyle razy się oglądałaś, że aż mnie onieśmieliło. Miło byłoby zamienić słowo :)
Kontakt
piątek, 23.07.2021 r., godz. 20.30
Kasia: Chcę Gorąco Podziękować przystojnemu ratownikowi medycznemu który badał mnie po rowerowym zderzeniu na Leszczyńskiej.. wiem że masz na imię Artur, omlette du fromage- daj się zaprosić na kawę ;)
Kontakt
piątek, 23.07.2021 r., godz. 19.55
Bartek: Wszystkiego najlepszego dla uroczej Ekspedientki z Lidla przy os. Słowiańskim :-) karma dla kotów nie wchodziła na kasie samoobsługowej i cierpliwie ciągle pomagałaś. W piątek koło 17-tej.
Kontakt
piątek, 23.07.2021 r., godz. 16.55
maras: Szukam człowieka, który wyjaśni mi sens napisu, który wyświetlił mi się na tej stronie: "Masz bana do ....". Nie ma w języku polskim takiego zwrotu frazeologicznego. Napisowi towarzyszy brak możliwości wyrażania własnych komentarzy do opisywanych wydarzeń, co narusza moje prawo do wolności słowa, chronionego w Konstytucji. Zaznaczam, że nie używa słów wulgarnych.
Kontakt
piątek, 23.07.2021 r., godz. 14.33
Arkadiusz: szukam dziewczyny z poznania wiek od 22 do 30 mój nr tel 722-235-203
Kontakt
piątek, 23.07.2021 r., godz. 00.25
M: Czy z Boruszyna dawno nie widziana Irena może się odezwie.
Kontakt
czwartek, 22.07.2021 r., godz. 15.18
tatuaże: Kolego , mijaliśmy się autami na ul. Warszawskiej w stronę Swarzędza , masz zajebiste tatuaże .. odezwij się , może kawka ?
Kontakt
wtorek, 20.07.2021 r., godz. 21.47
Andrzej: Dziewczyno, ktora 18 lipca w niedziele wchodzilas do pasazu Rondo - ok 16 - i wtedy nasze oczy spotkaly sie, mimo odleglosci i tego, ze szlas z kims... nawet sie obejrzalas... juz prawie sie poderwalem z miejsca... gdybys byla sama, to nie musialbym tego pisac... Odezwij sie, jesli jest sens :)