Pogoda jutro Pogoda Poznań
2010
Mecz Lech - Żetysu w telewizji WTK
Telewizja WTK pokaże mecz I rundy eliminacji Ligi Europy, w którym Lech podejmie kazachski zespół Żetysu Tałdykorgan.
Nie będzie to jednak transmisja, a retransmisja. Mecz na ekranach telewizorów można będzie zobaczyć "z poślizgiem", ok. 20 minut po
zakończeniu spotkania na Bułgarskiej. - Zmieniliśmy specjalnie ramówkę, aby dać naszym widzom możliwość zobaczenia meczu Lecha - mówi Krzysztof Szydłowski prezes telewizji WTK. - Dzięki uprzejmości władz klubu pokazujemy retransmisję spotkania, a więc ci najwierniejsi kibice, którzy będą dopingować Kolejorza na stadionie mają szansę zobaczyć mecz jeszcze raz na ekranach telewizorów.

Przypominamy, że od niedawna program telewizji WTK można oglądać także na specjalnej, dedykowanej internautom platformie wtkplay.pl.

Początek retransmisji meczu Lecha, w czwartek, 5 lipca o godz. 22.20.
2012-07-04 09:27:10
Portal w Pile na licencji epoznan.pl
Asta24.pl - tak nazywa się nowy portal informacyjny w Pile, zbudowany na bazie rozwiązań epoznan.pl. Portal asta24.pl to nowe miejsce na internetowej mapie Piły. Redakcja portalu chce docierać do ludzi aktywnych, ciekawych świata, szukających informacji o wydarzeniach w Pile i w regionie. To nie pierwsze zewnętrzne wdrożenie rozwiązań epoznan.pl, od 3 lat w Londynie z powodzeniem działa elondyn.co.uk.
2011-05-23 15:17:15
Kasia Żurowska z epoznan.pl nagrodzona!
Dziennikarka epoznan.pl, Kasia Żurowska zdobyła I nagrodę w konkursie dziennikarskim z okazji Roku Wolontariatu. Nagroda została przyznana za artykuł „Bezimienni bohaterowie, czyli jak pomagają poznaniacy” w konkursie o Marszałka Województwa Wielkopolskiego „Wielkopolska obywatelska – Wielkopolska europejska”. Wręczenie nagród nastąpi 10 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim.
2011-05-19 14:08:27
Epoznan.pl przejął ipoznan.pl
Epoznan.pl zakupił Interaktywny Poznań - najstarszy lokalny portal w Poznaniu.

Ipoznan.pl działał na poznańskim rynku od 1996 roku. Od samego początku był prowadzony przez spółkę Info-Com. Od kilku dni należy do spółki ARP - wydawcy portalu epoznan.pl. Kupiliśmy ipoznan dla uzupełnienia portfolio posiadanych domen o zbliżonej nazwie do epoznan - informuje Witold Kundzewicz, szef epoznan.pl - Ponieważ wszystkie funkcjonalności ipoznan z powodzeniem realizuje epoznan, zrezygnowaliśmy z prowadzenia odrębnego projektu ipoznan w dotychczasowej formie i w całości ruch przekierowujemy do nas - dodaje. Nie ujawniono kwoty transakcji.
2011-04-20 22:05:35

Epoznan.pl: sprawdź miejsca kontroli prędkości
Na łamach serwisu komunikacyjnego korki.epoznan.pl publikujemy aktualną mapę korków w Poznaniu oraz średnie ceny paliw na stacjach benzynowych w Poznaniu. Niedawno mapa z korkami wzbogaciła się o cenne informacje o aktualnych kontrolach prędkości w Poznaniu. W formie granatowych piktogramów zaznaczamy na mapie są miejsca w których aktualnie policja prowadzi kontrolę prędkości. Informacje o lokalizacji policji pochodzą od społeczności użytkowników urządzeń Yanosik i są aktualizowane co 15 minut.

2011-02-25 11:45:34
Epoznan.pl otrzymał Dziennikarskie Koziołki
Coroczną nagrodę Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP dla najlepszej redakcji otrzymał portal epoznan.pl. Kapituła doceniła szybkość oraz rzetelność informacji portalu, a także innowacyjność wielu rozwiązań epoznan.pl. "To wyróżnienie dla redakcji, dla wszystkich naszych dzienniarzy, którzy codzienną, ciężką pracą nagrodę tę wypracowali. Oczywiście miło jest odbierać nagrody, szczególnie miło nagrody przyznawane przez środowisko, ale dla nas największą nagrodą jest moment kiedy nasza praca trafia pod strzechy, i fakt, że dziś już ponad 300 tysięcy mieszkańców Poznania czyta epoznan.pl." - powiedział Witold Kundzewicz, szef epoznan.pl po odebraniu statuetki. Nagrodami uhonorowani zostali także Sławomir Papiera z Konina, twórca i właściciel Telewizji Konin i Piotr Frydryszek emerytowany dziennikarz radiowy który przez 20 lat kierował Radiem "Merkury" i był prezesem Stowarzyszenia Rozgłośni Regionalnych. Wręczenie nagród odbyło się 23 lutego 2011 w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.
2011-02-24 11:02:31
epoznan.pl: rozbudowa działu Komunikacja
Pod adresem epoznan.pl/komunikacja znajdziesz co 15 minut aktualizowaną mapę korków w Poznaniu, średnią prędkość poruszania się samochodem po mieście, aktualne czasy przejazdu do innych miast, ceny paliw, rozkład MPK i najważniejsze informacje komunikacyjne.
2010-12-23 15:25:33
Rób zdjęcia dla epoznan.pl
Uruchamiamy nieformalną "Grupę Fotografów Epoznan.pl", do której zapraszamy wszystkich chętnych fotografów - naszych czytelników. Jak sobie wyobrażamy nasze działanie? Każda osoba chcąca do grupy przystąpić musi nam podać swoje dane oraz numer telefonu komórkowego. My na komórki wszystkich członków grupy będziemy wysyłali na bieżąco informacje gdzie coś ważnego się dzieję w Poznaniu, gdzie warto by popstrykać fotki. Każdy członek grupy, w miarę możliwości - jeśli będzie mógł i chciał - wybierze się w to miejsce z aparatem i potem prześle do nas zdjęcia. Jeśli kilka osób doda z jednego miejsca zdjęcia - nic nie szkodzi, wybierzemy najlepsze od wszystkich. Od każdej osoby z grupy oczekiwać będziemy minimum 1 fotogalerii miesięcznie.Co da Tobie publikacja zdjęć na naszym portalu? Udoskonalisz warsztat, zdobędziesz doświadczenie fotoreporterskie, a Twoje podpisane prace obejrzy 300 tysięcy poznaniaków którzy każdego miesiąca odwiedzają epoznan.pl. Za przesyłane zdjęcia nie przewidujemy wynagrodzenia. Z założenia nasza grupa ma mieć charakter wolnej grupy ludzi realizujących pasje fotograficzne. Jeśli jednak znajdą się wśród Was osoby chcące poszerzyć współpracę - czy poprzez warsztaty, czy wspólne plenery fotograficzne, tak aby móc doskonalić swoje umiejętności fotograficzne i jednocześnie się integrować - bardzo chętnie w tym pomożemy. Chcesz dołączyć do nas? Wyślij kilka swoich zdjęć, wraz z numerem kontaktowym na adres [email protected]
2010-12-14 19:46:59
Epoznan.pl uruchamia chat
Portal epoznan.pl uruchomił nową usługę - chat. Pod adresem chat.epoznan.pl można w czasie porozmawiać z innym internautami. Usługa jest dostępna zarówno dla osób już zarejestrowanych na portalu jak i dla osób anonimowych - których nick będzie poprzedzony 'tyldą'.
2010-12-03 15:47:44
Rekordowa oglądalność portalu epoznan.pl
W listopadzie 2010 portal epoznan.pl odnotował rekordowe wyniki oglądalności. W przeciągu miesiąca portal odwiedziło 334 tysiące unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 2 mln 765 tysięcy odsłon. To około 20% lepsze wyniki niż w październiku 2010.
2010-12-01 10:35:30
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, następna >>