Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kinomaniacy obejrzeli dziesięciotysięczny film

ar
sobota, 29.11.2008 r.
godz. 14.07
ar | sobota, 29.11.2008 r., godz. 14.07
Kinomaniacy obejrzeli dziesięciotysięczny film

10 tysięcy wspólnie obejrzanych filmów. Taki wynik na swoim koncie mają najsłynniejsi kinomaniacy w Polsce. Państwo Kalinowscy wybrali się w piątek na film "Happy go lucky, czyli co nas uszczęśliwia”. W kinie czekał na nich tort i kwiaty.

Państwo Kalinowcy mieszkający w Poznaniu są małżeństwem już 33 lata. Wspólnie dzielą wielką pasje obojga, którą jest kino. Nie przegapili żadnej premiery, od kina romantycznego po prawdziwą sensację. Do tego Pan Bogdan opisuje skrupulatnie każdy obejrzany film. W dodatku robi o w dość szczególny sposób, specjalnych szyfrem.

Pan Bogdan lubi filmy o odległych krajach, natomiast Pani Maria woli obrazy abstrakcyjne. Z zasady oglądają jednak wszystko. Poznańscy kinomaniacy mają ulubione tytuły, artystów i reżyserów, jednak nie lubią nikogo faworyzować.

W piątek Państwo Kalinowscy obejrzeli dziesięciotysięczny film. Multikino z tej okazji przywitało ich kwiatami i tortem.

Kinomaniacy maja zamiar nadal oglądać filmy, chodzić do kina i realizować swoją pasję. W większości kin nie płacą za bilety, są również honorowymi gośćmi największych festiwali filmowych.

Reklama