Reklama
Reklama

Krzysztof Rutkowski: nikt nie czaił się, żeby zamordować Ewę Tylman

W czwartek wyrok w sprawie śmierci Ewy Tylman skomentował Krzysztof Rutkowski.

Według byłego detektywa uniewinniając Adama Z. sąd podjął dobrą decyzję. - Doszło do nieszczęśliwego wypadku i to jest główną przyczyną śmierci Ewy Tylman. Nikt nie czaił się, żeby zamordować Ewę, bo ona nie miała wrogów wśród osób, które mogłyby szukać zemsty - ocenił.

Zadbaj o swój komfort już dziś! Profesjonalny montaż klimatyzacji w Twoim domu lub biurze. Sprawnie, czysto i zawsze na czas!
REKLAMA


- Jej partner, wtedy funkcjonariusz ABW, który odmówił badania wariografem, również nie miał motywu. Po prostu szedł następnego dnia rano do pracy i nie wyjechał po nią na imprezę - kontynuował.

Według Rutkowskiego niepotrzebnej śmierci można było uniknąć, gdyby Ewa Tylman po prostu wróciła do domu taksówką.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
10℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
16.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro