Reklama

Zderzenie dwóch samochodów na Jugosłowiańskiej. Swoje trasy zmieniły autobusy MPK

fot. Piotr
fot. Piotr

Przed godziną piętnastą na ulicy Jugosłowiańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została poszkodowana, a w miejscu zdarzenia występują spore utrudnienia.

Straż pożarna została poinformowana o wypadku o godzinie 14:33 - Na ulicy Jugosłowiańskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana, ale nie podjęto jeszcze decyzji o hospitalizacji - relacjonuje dyżurny poznańskiej straży pożarnej.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu - Ze względu na wypadek autobusy kursujące ulicą Jugosłowiańską jadą przez Promienistą i Taczanowskiego - informuje dyżurny nadzoru ruchu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro