Reklama

Ksiądz Wachowiak do prezydenta Jaśkowiaka: życzę, abyś pokochał Słowo Boże

Ksiądz Daniel Wachowiak nie omieszkał skomentować wyników wyborów samorządowych.

Sondaże nie pozostawiają wątpliwości: Jacek Jaśkowiak uzyskał reelekcję w pierwszej turze. Taki rezultat nie uszedł uwadze ks. Wachowiaka, znanego ze swoich wcześniejszych wypowiedzi na temat filmu Kler czy jeżyckich murali.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA


Duchowny nie pozostawił wątpliwości dotyczących jego antypatii politycznych. - Poznaniu, żal mi Ciebie. Żal, że w wyborach Twoi mieszkańcy nie biorą pod uwagę, jak traktuje Ewangelię włodarz miasta - napisał w serwisie Twitter.

Ksiądz widzi jednak dla naszego miasta iskierkę nadziei. - Mimo to, Prezydencie, życzę abyś w tej kadencji pokochał Słowo Boże. Niech Bóg błogosławi Tobie i Poznaniowi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro