Reklama
Reklama

Strażacy ratowali krowy z zawalonej obory

fot. OSP Szydłowo
fot. OSP Szydłowo

Nietypową interwencję podjęli we wtorek strażacy z Szydłowa. Strażacy ruszyli na pomoc krowom uwięzionym w zawalonej oborze.

Informacje o zawaleniu obory w miejscowości Cyk (pow. pilski) dotarły do strażaków 1 maja o godzinie 15:40. Na miejscu zdarzenia okazało się, że budynek zawalił się całkowicie, a pod gruzami zostało uwięzionych czternaście krów. Strażacy natychmiast przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i wykonania dostępu do zwierząt. Po uwolnieniu krów okazało się, że żadna nie doznała poważniejszych obrażeń. Na miejscu działały cztery zastępy straży oraz policja.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro