Reklama

Funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa mieli wypadek. Jechali na szkolenie

fot. SOP
fot. SOP

Czterech funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem.

O wypadku czterech funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa poinformował portal dziennik.pl. Z przekazanych informacji wynika, że auto, którym podróżowali funkcjonariusze dachowało w niedzielę wieczorem na drodze w rejonie miejscowości Wielkie Gacno (powiat tucholski) -Policja ustala z jakich przyczyn doszło do dachowania auta. Życiu bądź zdrowiu funkcjonariuszy nie zagraża niebezpieczeństwo. Jeden z nich już opuścił szpital, a kolejni powinni zostać wypisani w najbliższych dniach - powiedziała w rozmowie z portalem rzeczniczka SOP mł. chor. Anna Gdula-Bomba.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Rzeczniczka poinformowała też, że poszkodowani funkcjonariusze nie zajmują się na co dzień ochroną osób, a jedynie wykonują zadania analityczne. W chwili wypadku mężczyźni jechali na szkolenie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro