Reklama
Reklama

Zmiana organizacji ruchu na Stróżyńskiego. Ulica będzie nieprzejezdna

W środę na ulicy Stróżyńskiego rozpoczną się prace przy budowie przyłącza do budynku. Z dużymi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy.

Prace związane z budową przyłączy do budynku przy ulicy Stróżyńskiego 6 będą prowadzone od 28 do 30 marca 2018 roku - W tym czasie ulica ta będzie ulicą bez przejazdu na wysokości posesji - między skrzyżowaniami z ul. Jaroczyńskiego i Drobnika. Objazd wyznaczono ulicami Jaroczyńskiego i Tomaszewskiego. Utrzymany będzie ruch pieszych po kładce - informuje ZDM.

Cornette Residence - Twoje miejsce pod skrzydłami historii. Poznaj nową inwestycję w Centrum, między Starym Rynkiem a Starym Browarem.
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro