Reklama

Wybuchy i strzały w okolicach Poznania

fot. CSWL
fot. CSWL

W środę po południu nasi czytelnicy poinformowali o głośnych wybuchach, które były słyszalne między innymi w Suchym Lesie. Uspokajamy - to tylko ćwiczenia na poligonie w Biedrusku.

Z relacji naszych czytelników wynika, że wybuchy słychać między innymi w Chludowie i Suchym Lesie -Co to za wybuchy słychać przez całe popołudnie w Suchym Lesie? Coś wiecie? - pyta nasz czytelnik.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Jak już wcześniej informowaliśmy to ćwiczenia na poligonie w Biedrusku -Od 1 lutego do dnia 28 lutego na terenie poligonu Biedrusko odbywać się będą strzelania i ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej, środków minerskich oraz pozoracji pola walki. Strzelania i ćwiczenia realizowane będą zasadniczo od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00, a strzelania nocne we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 18:00 do 24:00. Realizacja strzelań odbywać się będzie także w wybrane soboty w godzinach od 8:00 do 15:00 - informowało pod koniec stycznia CZK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW dla naszego regionu!
19℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro