Reklama
Reklama

Dachowanie auta na Naramowickiej: ogromne korki!

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Około 5:30 na ulicy Naramowickiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Lechicką, doszło do dachowania samochodu.

Jedna osoba została ranna. Wciąż występują tam utrudnienia w ruchu. Kierowcy stoją tu w ogromnych korkach. - W związku z tym zdarzeniem drogowym ruch na ulicy Naramowickiej był wstrzymany przez około godzinę. Od mniej więcej 6.20 ruch odbywa się wahadłowo, ale nasze autobusy stoją w korkach. Sytuacja wróci tu do normy pewnie około 10.00 - dowiadujemy się w Nadzorze Ruchu MPK.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

  • Aktualizacja
    wtorek, 16.01.2018 r., godz. 08.00
    Aktualizacja
    wtorek, 16.01.2018 r., godz. 08.00
    W trakcie wypadku auto uderzyło w latarnię. Obecnie trwa jej usuwanie z jezdni. Kierowcy informują, że ponownie wstrzymano ruch.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu niebezpieczna pogoda przed nami. Jest ostrzeżenie
19℃
9℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
21.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro