Reklama

Zmiana trasy autobusów linii 58 i 247

fot. ZTM
fot. ZTM

W przyszłym tygodniu rozpocznie się kolejny etap prac na rondzie Sypniewskiego. W związku z prowadzonymi pracami zmieniona zostanie trasa autobusów linii 58 i 247.

Zmiany zostaną wprowadzone 30 grudnia - W kierunku Sypniewa kursować będą stałą trasą, czyli ulicą Starołęcką aż do nowo wybudowanego ronda, a na nim skręcą w ulicę Głuszyna. W kierunku przeciwnym natomiast nadal obowiązywać będzie objazd ulicami Klimontowską, Staszowską i Czernichowską. Przystanek tymczasowy "Starołęka Wielka" w kierunku Sypniewa, znajdujący się na ul. Starołęckiej przy ul. Andrychowskiej ulega likwidacji. Przywrócone zostaje funkcjonowanie przystanku stałego "Starołęka Wielka" na ul. Głuszyna tuż za nowo wybudowanym rondem - informuje ZTM.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro