Reklama

Utalentowany pomocnik podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań

fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Eryk Kryg związał się nową umową z Lechem Poznań. Kontrakt będzie obowiązywać do czerwca 2020 roku.

Urodzony w Szamotułach piłkarz w lutym świętować będzie pełnoletność, a z Kolejorzem związany jest od 6. roku życia, przechodząc przez kolejne szczeble akademii. Obecnie trenuje w zespole juniora starszego. W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów zaliczył 9 występów i zdobył 5 bramek. Trenerzy charakteryzują go jako zawodnika pracowitego i mającego zdolność do przewidywania boiskowych wydarzeń.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

- Bardzo nas cieszy to, że związaliśmy się z Erykiem na najbliższe trzy lata. To jest świetny młody chłopak, którego rozwój robi na nas duże wrażenie. Mamy wszyscy nadzieję, że będzie dalej podnosił swoje umiejętności w naszym klubie - mówił na łamach lechponan.pl Tomasz Rząsa, dyrektor klubowej akademii.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW dla naszego regionu!
19℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
19.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro