Reklama

Ewakuacja stacji benzynowej przy rondzie Starołęka: ulatnia się gaz?

fot. Mariusz
fot. Mariusz

Około 13.30 strażaków wezwano na stację benzynową przy rondzie Starołęka. Wyczuwalny jest tu zapach gazu.

O sprawie poinformował nas czytelnik Mariusz. - Strażacy są na miejscu. Wyczuwalny jest tu zapach gazu. Sprawdzamy skąd się wydobywa - mówi dyżurny poznańskich strażaków. - Stacja jest w tej chwili zamknięta. Trzy osoby opuściły ją przed naszym przybyciem - dodaje.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA
  • Aktualizacja
    piątek, 17.02.2017 r., godz. 14.40
    Aktualizacja
    piątek, 17.02.2017 r., godz. 14.40
    Przyczyną interwencji prawdopodobnie była nieszczelność przy dystrybutorze LPG. Został zabezpieczony. Sprawdzić muszą to specjaliści z firmy, do której należy stacja benzynowa. Zagrożenia już nie ma.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro