Reklama

Nowy autokar Lecha Poznań: wiemy jak będzie wyglądać

fot. Lech Poznań / lechpoznan.pl.
fot. Lech Poznań / lechpoznan.pl.

Kilka tygodni temu Lech Poznań poinformował o podpisaniu umowy z nowym przewoźnikiem. Wiemy już jak będzie wyglądać autokar, którym podróżować będą piłkarze.

W styczniu Kolejorz związał się z firmą Oskar. Przez kilka miesięcy piłkarze podróżować będą jednym z autobusów przewoźnika, który zostanie przemalowany w niebiesko-białe barwy. Docelowo Lech otrzyma jednak zupełnie nowy pojazd, w pełni przystosowany do potrzeb drużyny.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

W związku z tym klub ogłosił konkurs na zaprojektowanie szaty graficznej. - Na naszą skrzynkę mailową wpłynęły prace zarówno profesjonalistów, jak i osób, które kompletnie nie zajmują się grafiką komputerową. Nie zabrakło też prac wykonanych przez najmłodszych, z czego szczególnie się cieszymy - powiedział Wojciech Terpiłowski, kierownik Promocji i Reklamy.

Konkurs został już rozstrzygnięty, a zwycięzca w przerwie meczu Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza zostanie nagrodzony voucherem na wycieczkę do Amsterdamu, którą ufundowała firma Oskar. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają od Klubu karnety obowiązujące do końca sezonu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro