Reklama
Reklama

Konsultacje miejscowego planu zagospodarowania dla pl. Bernardyńskiego

Miejska Pracownia Urbanistyczna zachęca do udziału w konsultacjach planu zagospodarowania dla obszaru w rejonie pl. Bernardyńskiego.

Spotkanie w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się 7 lutego o godzinie 17.00 w Sali Sesysjnej nr 3 Urzędu Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim 17 w Poznaniu. W trakcie spotkania przedstawiciele MPU omówią uwarunkowania i założenia do projektów planów, a także wysłuchają opinii mieszkańców na temat przyszłości omawianego obszaru. Urzędnicy zachęcają wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega!
11℃
6℃
Poziom opadów:
9.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
8.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro