Reklama
Reklama

Jedna osoba zginęła, a siedem zostało rannych w wypadku na DK15

W piątek przed godziną 23 doszło do wypadku na DK nr 15 pomiędzy Czeluścinem a Gulczewem. Jedna osoba zginęła, a siedem zostało rannych.

Informacje o wypadku dotarły do strażaków w piątek około godziny 22:45. Do zdarzenia doszło w rejonie granicy pomiędzy powiatem gnieźnieńskim a wrzesiński, a w związku z tym w akcji ratowniczej uczestniczyli strażacyz PSP Gniezno, OSP Żydowo, OSP Czerniejewo oraz PSP Września. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Autem typu Van podróżowało siedmiu mężczyzn, wszyscy trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Drugim pojazdem podróżował mężczyzna, który poniósł śmierć na miejscu. Po wypadku droga była zablokowana.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega!
11℃
6℃
Poziom opadów:
9.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro