Reklama

Trener FC Basel: gra Lecha się nie zmieniła

fot. Paweł Rosolski
fot. Paweł Rosolski

Urs Fischer mógł być na pomeczowej konferencji prasowej zadowolony. Jego FC Basel pokonało Lecha Poznań i przypieczętowało zwycięstwo w grupie I rozgrywek Ligi Europy.

Szwajcarzy triumfowali 1:0. Mistrz Szwajcarii pokonał Kolejorza po raz czwarty w tym sezonie. - Już wcześniej mówiłem, że gra Lecha istotnie się nie zmieniła. Nowy trener może inaczej ustawił niektórych piłkarzy, ale miał zbyt mało czasu, aby coś zmienić w filozofii. Dziś bardziej interesował mnie mój zespól i z tego jak grał jestem zadowolony - komentował Fischer.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Trener gości nie chciał się rozwodzić nad wynikiem i ostatecznym dorobkiem FC Basel w fazie grupowej. - Problemem są kontuzje naszych zawodników. Bjarnason i Lang nie nabawili się poważnych urazów. Wstępna diagnoza bramkarza nie jest jeszcze znana - stwierdził.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro