Reklama
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów na Ściegiennego

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Ściegiennego. W okolicy miejsca zdarzenia tworzyły się duże korki, a problemy miały między innymi autobusy MPK.

Informacje o zdarzeniu dotarły do poznańskiej straży pożarnej o godzinie 16:53 - Na wysokości kościoła doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu interweniowały wszystkie służby, jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. W tej chwili miejsce zdarzenie jest już posprzątane, a strażacy wrócili do bazy - relacjonuje dyżurny poznańskiej straży pożarnej. W okolicy miejsca zdarzenia utworzyły się spore korki, a problemy miały między innymi autobusy MPK - Rzeczywiście po wypadku mieliśmy trochę problemów, autobusy cały czas jeździły, ale ze względu na korki miały spore opóźnienia - mówi dyżurny nadzoru ruchu.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
6℃
Poziom opadów:
9.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
4.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro