Reklama

Konsultacje planu zagospodarowania dla Parku Kasprowicza

fot. Barbara Raniś
fot. Barbara Raniś

W najbliższy poniedziałek odbędzie się spotkanie w ramach pierwszego etapu konsultacji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Parku Kasprowicza.

Dyskusje na temat zagospodarowania Parku Kasprowicza trwają od wielu miesięcy, a sposobem na zabezpieczenie przyszłości tego terenu ma być uchwalenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Spotkanie w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się 20 stycznia o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych przy ulicy Wyspiańskiego 27. W trakcie spotkania pracownicy MPU omówią uwarunkowania i założenia do projektu planu, a także wysłuchają sugestii mieszkańców na temat przyszłości tego terenu.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro