Reklama

Gowin tworzy w Poznaniu swoją partię

fot. Telewizja WTK
fot. Telewizja WTK

Były minister sprawiedliwości, poseł, Jarosław Gowin w ramach akcji "Godzina dla Polski" spotkał się w Poznaniu ze swoimi sympatykami i zapowiedział, że stworzony przez niego ruch polityczny wkrótce stanie się partią.

W spotkaniu wzięło udział około 200 osób, a wśród gości można było zobaczyć m.in. wiceprezydenta Poznania Dariusza Jaworskiego, radną Joanna Frankiewicz, radnego Norberta Napieraja czy byłego wojewodę Macieja Musiała. - Dzisiaj jestem politykiem niezależnym, a partia ma być nową jakością w polityce. Jesteśmy ruchem społecznym ludzi, którzy starają się angażować w sprawy ważne dla Polaków. Rozmawiamy dzisiaj w Poznaniu o gospodarce i sposobach wspierania naszych przedsiębiorców oraz rodzin - mówi poseł Jarosław Gowin. W sumie ostatnie spotkania Gowina z sympatykami w całym kraju zgromadziły ponad 4 tys. osób.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro