Reklama
Reklama

Konsultacje społeczne: strefa przemysłowa przy Warszawskiej

Miejska Pracownia Urbanistyczna zaprasza do konsultacji społecznych dotyczących planu zagospodarowania dla obszaru strefy przemysłowej przy ulicy Warszawskiej.

Spotkanie w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się 7 listopada o godzinie siedemnastej w Szkole Podstawowej numer 87 przy ulicy Leszka 42. W trakcie spotkania pracownicy MPU omówią uwarunkowania planu oraz przedstawią proponowane założenia planu. W trakcie spotkania mieszkańcy będą mogli przekazać swoje sugestie co do przyszłości omawianego obszaru. Przedstawiciele MPU zachęcają wszystkich mieszkańców oraz osoby zainteresowane przyszłością tego terenu do udziału w spotkaniu.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro