Reklama
Reklama

Przegląd Folkloru "Integracje" za nami

fot. Tomasz Nowak
fot. Tomasz Nowak

W niedzielę koncertem finałowym "Muzyka w folklorze świata" zakończył się Światowy Przegląd Folkloru "Integracje" organizowany przez Akademię Wychowania Fizycznego. Zobacz zdjęcia.

12 sierpnia rozpoczął się Światowy Przegląd Folkloru Integracje. Koncert inauguracyjny "Biesiada Ludowa" odbył się w Parku Wilsona. Przez tydzień grupy z różnych stron świata prezentowały się m.in. w Lesznie i Swarzędzu.

W niedzielę, na boisku AWF przy Drodze Dębińskiej, uczestnicy przeglądu wzięli udział w koncercie finałowym "Muzyka w folklorze świata". Na widowni pojawiły się dziesiątki poznaniaków. Nie zniechęciły ich nawet intensywne opady deszczu. Przegląd odbywał się pod patronatem epoznan.pl. Zobacz zdjęcia!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Są kolejne ostrzeżenia od IMGW. Może być niebezpiecznie!
21℃
13℃
Poziom opadów:
5 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
7.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro