Reklama

Cyryla Ratajskiego: pieszy wpadł pod tramwaj

O godzinie 9.30 na placu Cyryla Ratajskiego pieszy wpadł pod tramwaj linii 8. Tramwaje nie kursowały stąd w kierunku Górczyna przez blisko pół godziny. Ranny trafił do szpitala.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 9.29 - mówi dyżurny Nadzoru Ruchu MPK. - Doszło do wypadku z udziałem pieszego na placu Cyryla Ratajskiego. Wpadł pod nadjeżdżający tramwaj linii 8, który jechał w kierunku Górczyna.

Zadbaj o swój komfort już dziś! Profesjonalny montaż klimatyzacji w Twoim domu lub biurze. Sprawnie, czysto i zawsze na czas!
REKLAMA

Na miejscu pojawili się m.in. strażacy. - Rannego mężczyznę przewieziono do szpitala. Ruch udało się przywrócić kilka minut przed godziną 10.00. Obecnie poruszamy się po placu bez większych problemów - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Alert RCB trafił do mieszkańców ośmiu wielkopolskich powiatów. Chodzi o warunki pogodowe
19℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
23.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro