Reklama

Golf zatrzymał się na drzewie

fot. WTK Play
fot. WTK Play

Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną wypadku VW Golfa pod Krotoszynem, który zatrzymał się dopiero na drzewie.

Dyżurny CPR w Krotoszynie zgłoszenie o wypadku w miejscowości Raciborzów otrzymał przed godziną 13.30. Natychmiast wysłał na miejsce samochód ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP z Krotoszyna, policję i pogotowie ratunkowe.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


- Po dojechaniu ratownicy stwierdzili, że samochód osobowy Volkswagen Golf III uderzył w przydrożne drzewo, a kierujący pozostaje w samochodzie. Poszkodowanemu ratownicy medyczni założyli kołnierz ortopedyczny. Wspólne ze strażakami ewakuowali poszkodowanego do karetki pogotowia. Teren działań został wygrodzony i zabezpieczony, a w uszkodzonym samochodzie odłączono akumulator - relacjonuje mł. bryg. Tomasz Niciejewski z KP PSP w Krotoszynie.

Po wypadku jedna osoba trafiła do szpitala w Krotoszynie, a utrudnienia w ruchu występowały przez około 40 minut.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro