Reklama
Reklama

Laskowski wypożyczony do GKS-u

Środkowy obrońca Adrian Laskowski został wypożyczony z Warty Poznań na pół roku do trzecioligowego GKS-u Dopiewo.

Adrian Laskowski jest wychowankiem Warty Poznań, ale po ostatnich wzmocnieniach będzie mu trudno znaleźć miejsce nawet na ławce rezerwowych. Sztab szkoleniowy postanowił, że rundę wiosenną sezonu 2011/2012 spędzi w drużynie GKS Dopiewo, która zajmuje 13. miejsce w III lidze.

Boże Narodzenie w Linea Mare to spokojny, rodzinny czas nad morzem: kolędy, radość dzieci czekających na Mikołaja i wieczorny relaks 350 m do plaży - Święta, które zapamiętasz.
REKLAMA


Przypomnijmy, że w minionej rundzie jesiennej Laskowski zagrał w meczach I ligi z Ruchem Radzionków i Kolejarzem Stróże. W seniorskiej drużynie Warty zadebiutował dwa lata temu. Ma 22 lata i 188 cm wzrostu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro