Świąteczny jarmark Radia Merkury

Bożonarodzeniowy kiermasz już w niedzielę 12 grudnia, od godz. 14 do 18, na dziedzińcu rozgłośni, przy ul. Berwińskiego 5. Będzie można kupić książki i ozdoby świąteczne. Nie zabraknie koncertu kolęd i konkursów.

Radio Merkury organizuje jarmark na dziedzińcu swojej poznańskiej siedziby, przy ul. Berwińskiego 5, koło Parku Wilsona. Podczas imprezy będzie można kupić ręcznie malowane ozdoby świąteczne, biżuterię z filcu, przedmioty zdobione techniką decoupage (dekupaż), kartki świąteczne przygotowane w technice origami i wiele innych różności.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA


W świąteczny nastrój wprowadzi wszystkich przybyłych koncert staropolskich kolęd w wykonaniu Jacka Kowalskiego. Na najmłodszych czekać będą konkursy i występy artystyczne. Teatr z Głową w Chmurach opowie im historię o Rudolfie, a Teatr Wariate pokaże "Świąteczną układankę".

Jedną z nagród w konkursach dla dorosłych będzie możliwość nagrania w radiowym studiu świątecznych życzeń, które pojawią się na antenie rozgłośni w wigilijny wieczór.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro