Reklama

Koziołki już ubrane, jest im ciepło

Koziołki sprzed urzędu miasta są przygotowane do świąt. Przedszkolaki wraz ze strażnikami miejskimi, ubrali je w czerwone kubraczki. Przy tej okazji dzieci dowiedziały się, jak można pomóc zwierzętom zimą.

Zimowe ubranka dla koziołków z Placu Kolegiackiego to kolejny znak w Poznaniu, że święta już za dwa tygodnie. Czerwone czapki i ciepłe skafanderki razem z dziećmi zakładali koziołkom strażnicy miejscy. Później przedszkolaki dostały od mundurowych prezenty: czapki i słodycze.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


W trakcie strojenia koziołków dzieciom z przedszkola nr 23 im. Krasnala Hałabały towarzyszył Wartuś, maskotka Straży Miejskiej - z wielką, pluszową głową. Maluchy dowiedziały się od niego, jak ważna jest opieka nad zwierzętami w zimie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro