Reklama

Wieczorki taneczne dla seniorów

W każdy poniedziałkowy wieczór Uniwersytet Trzeciego Wieku organizuje wieczorki taneczne dla seniorów. To nie tylko doskonała zabawa, ale też ćwiczenia kondycyjne.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to nie tylko zajęcia, podczas których seniorzy uczą się obsługi komputera, mówić w obcym języku, czy malować i rzeźbić. To też tak potrzebne starszym ludziom zajęcia kondycyjne. Oprócz rytmiki, jogi, lekcji pływania w basenie i Tai Chi, wszyscy chętni mogą się wybrać na poniedziałkowy wieczorek taneczny.

Zadbaj o swój komfort już dziś! Profesjonalny montaż klimatyzacji w Twoim domu lub biurze. Sprawnie, czysto i zawsze na czas!
REKLAMA

To nie standardowy dancing - nie trzeba mieć pary, by doskonale się bawić. Na parkiecie zawsze pojawia się najwięcej pań, które w rytm muzyki wykonują polecenia prowadzącej imprezę. Bo nie tylko o swobodne tańczenie chodzi, ale też o ćwiczenie oddechu i stawów.

Jak się okazuje, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku nie tylko uzupełniają swoją wiedzę z zakresu przeróżnych dziedzin takich jak choćby astronomia, ale też dbają o swoją kondycję i zdrowie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Alert RCB trafił do mieszkańców ośmiu wielkopolskich powiatów. Chodzi o warunki pogodowe
19℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
27.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro