Reklama
Reklama

Wichniarek odchodzi z Lecha

fot. KWP w Poznaniu
fot. KWP w Poznaniu

Lech Poznań rozwiązał w środę za porozumieniem stron kontrakt z Arturem Wichniarkiem, którego bramka zapewniła Kolejorzowi występy w europejskich pucharach.

- Pragniemy podziękować Arturowi za grę w barwach Lecha oraz zaangażowanie na treningach i w meczach pierwszego zespołu. Jednocześnie życzymy mu powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej - mówi na klubowej stronie dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA


Przypomnijmy, że Artur Wichniarek został piłkarzem Lecha Poznań latem 2010 roku. W barwach Kolejorza zdobył tylko bramkę w meczu z Interem Baku w el. Ligi Mistrzów, a w ostatnich spotkaniach wchodził na boisko z ławki rezerwowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro