Reklama

17-latka poraził prąd: zginął na miejscu

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę około 15 w miejscowości Podrzecze pod Gostyniem. 17-letni uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobii zginął na miejscu w wyniku porażenia prądem.

Chłopak odbywał praktykę zawodową w jednej z firm znajdujących się na terenie Podrzecza. Do porażenia doszło najprawdopodobniej podczas próby podłączenia przewodu elektrycznego do gniazdka. 17-latek zginął na miejscu.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu pod nadzorem miejscowej prokuratury. Sprawę bada również Państwowa Inspekcja Pracy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro