Reklama

Niefrasobliwe zachowanie mieszkańca Szamotuł. "Mogło dojść do tragedii"

fot. Hejted Szamotuly/Facebook.
fot. Hejted Szamotuly/Facebook.

Minęło zaledwie kilka dni od dramatu jaki rozegrał się w miejscowości Radzewo (powiat poznański).

30 grudnia 2025 r. informowaliśmy na portalu epoznan.pl o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło na oblodzonym stawie. Pod kobietą i dzieckiem załamał się lód, przez co oboje znaleźli się pod wodą. Kobieta razem z dzieckiem została przetransportowana do szpitala, ale mimo trudnej walki o ich życie, jaką toczyli medycy, matki i dziecka nie udało się uratować.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

W poniedziałek w mediach społecznościowych na facebookowej stronie "Hejted Szamotuły" opublikowano zdjęcie, na którym widać osobę przebywającą na oblodzonym jeziorze - Hejtuję osoby, które weszły na lód na Jeziorku przy ul. Chrobrego - napisał autor zdjęcia, mając na myśli niefrasobliwe zachowanie mieszkańców. Wiele osób pod postem stwierdziło, że autor zdjęcia nie powinien wtrącać się i interesować cudzym życiem. Jednak warto pamiętać, że należy reagować, gdy komuś może zagrażać niebezpieczeństwo.

W poniedziałek Państwowa Straż Pożarna również wydała ostrzeżenie przed wchodzeniem na lód, o czym informowaliśmy tutaj.



Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Mgła i ślisko! Policja apeluje o rozsądek
2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro