Reklama

Zaatakował kobietę w ciąży

W Kostrzynie w Powiecie Poznańskim zatrzymano 40-latka, który napadł na kobietę w ciąży. Chciał jej zabrać pieniądze. Napastnika spłoszył jej krzyk i reakcja przechodnia. Kobiecie nic się nie stało. Sprawcą rozboju zajmie się Sąd.

40-latek napadł ciężarną kobietę, ponieważ chciał jej zabrać pieniądze. Kobieta zaczęła krzyczeć, co ściągnęło pomoc przechodnia. Napastnik zbiegł. Kobiecie nic się nie stało. Wezwała policję, z którą następnie przejechała się po okolicy radiowozem w celu znalezienia sprawcy. Ten został wypatrzony i ujęty na jednej z sąsiednich ulic.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


Napastnik okazał się mieszkańcem tej samej miejscowości co jego niedoszła ofiara. Prokuratura zastosowała wobec 40-latka dozór policyjny. Za rozbój odpowie przed Sądem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro