Reklama

Tramwaje wracają na ważne trasy, pojadą szybciej!

fot. Mariusz Wiśniewski / FB
fot. Mariusz Wiśniewski / FB

Zgodnie z zapowiedziami, 1 września tramwaje wrócą na węzły Bałtyk i Traugutta.

Miejsca, w których trwają inwestycje, odwiedził zastępca prezydenta Mariusz Wiśniewski. - Od 1 września ponownie uruchamiamy tramwaje na węzłach Bałtyk i Tragutta. Dzięki zakończonemu remontowi torowisk pasażerowie pojadą szybciej, ciszej i bezpieczniej, skorzystają również z nowych platform przystankowych przy Bałtyku - informuje prezydent.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Wiśniewski zapowiedział, że w niedzielę odbędą się przejazdy próbne na węzłach. Obecnie trwają końcowe roboty. - Dziękuję ekipom MPK Poznań (węzeł Traugutta) i firmie Terlan (węzeł Bałtyk) za solidną pracę, a wszystkim mieszkankom i mieszkańcom za cierpliwość podczas wakacyjnych zmian w komunikacji - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro