Reklama

Gmina opublikowała "komunikat do panów widocznych na zdjęciu" i dała im dwie możliwości

fot. Gmina Powidz
fot. Gmina Powidz

Na zdjęciu twarze są zamazane, ale to może się zmienić.

Urzędnicy z gminy Powidz nie bawią się w "podchody" i wprost poinformowali wandali o tym, co ich czeka. - Komunikat do panów widocznych na zdjęciu. W dniu 5 sierpnia, około 23.00, uszkodziliście gminne mienie na odcinku promenady, wracając z Przybrodzina do Powidza. Wszystko zostało zarejestrowane, a szkody wyceniamy na 2000 złotych. Zawiadomienie w tej sprawie zostało przygotowane i czeka na dalszy bieg - tłumaczą urzędnicy.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Wandalom dano dwie możliwości. Pierwsza to kontakt z urzędnikami pod wskazanym numerem i opłacenie kosztów naprawy uszkodzonego mienia. Mają na to czas do 10.00 8 sierpnia. Jeśli to zrobią, sprawa nie trafi do policji. Jeśli natomiast postanowią się nie zgłosić, sprawa trafi do służb, a wówczas sprawcy i tak zostaną ukarani, a z uwagi na wartość szkody mogą odpowiadać za przestępstwo.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro