Reklama

Wielkopolski zamek stał się scenerią w filmie. Właśnie wchodzi do kin

Mamy trailer.

Zamek w Gołuchowie ponownie stał się planem zdjęciowym. Tym razem w ubiegłym roku kręcono tam zdjęcia do filmu "Brzydka siostra" opartego na baśni braci Grimm o Kopciuszku. Nie jest to jednak kino dla dzieci - to mroczna opowieść będąca skrzyżowaniem komedii i horroru.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

- "Brzydka siostra" to kino gatunkowe najwyższej jakości idealnie wpisujące się w popularną ostatnimi czasy, za sprawą "Titane" czy "Substancji", poetykę, ale czerpie też inspiracje z kina Davida Cronenberga. Reżyserka Emilie Blichfeldt, posługując się formułą kina kostiumowego, opowiada o bardzo aktualnych problemach - dyktacie piękna, niezdrowych wzorcach czy tym, jak zmienia się ciało. Film, który okazał się przebojem Sundance Film Festival i Berlinale, częściowo kręcony był w Polsce, a w drugoplanowych rolach podziwiać możemy Katarzynę Herman i Agnieszkę Żulewską - informuje dystrybutor obrazu, który już w piątek zadebiutuje na ekranach kin w naszym kraju.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
2℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro